Category Archives: DEFAULT

Posted on by

9 thoughts on “ Njâ Linjâ Gjobâ - Midis Fitores Dhe Humbjes - Levrij, i AM esper - Split (File)

  1. May 01,  · Nëse një grua ose vajzë ka gjakrrjedhje midis dy menstruacioneve, kjo quhet gjakrrjedhje intermenstruale. Shkaqet janë të shumta, por mund të jetë edhe shenjë e ndonjë çrregullimi serioz, prandaj patjetër duhet të konsultoheni me gjinekologun.
  2. بسم الله الرحمن الرحيم Në këtë shkrim, me lejen e Allahut, do të mundohem të sjell para lexuesit ata çfarë pata mundësi të përfitoja nga ligjërata e dijetarit të njohur, komentuesit të Kur’anit, njeriut me përvojë aq të gjatë në fushën e davetit Islam, Dr. Nasir el-Umer (Allahu e ruajtë!), të cilën e mbajti në qytetin e Burejdes, në Kasim, Arabi.
  3. Mar 13,  · Çmenduria është një term i përgjithshëm që përfshin kushte të ndryshme si humbja e kujtesës, dhe çështje të tjera njohëse, të cilat në mënyrë të konsiderueshme pengojnë jetën e përditshme. Kjo mund të ndodhë në forma të ndryshme, të tilla si dementia vaskulare, sëmundje të Parkinsonit dhe sëmundja Huntington-it.
  4. Oct 11,  · Sulmuesi i Shqipërisë Rei Manaj ka reaguar pas humbjes nga Turqia në kuadër të eliminatoreve për Kampionatin Evropian 'Euro '. Në ndeshjen e zhvilluar në Stamboll të vlefshme për grupin H, Shqipëria pësoi humbje minimale nga Turqia, raporton Zëanquasibowissehealthmagoodsvabnilu.co
  5. Anthony Joshua ka pësuar humbjen e tij të parë në karrierën e boksit profesionist. Boksieri britanik u ndesh për herë të parë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe u nokautua në raundin e shtatë nga Andy Ruiz. Përkundër humbjes, pasuria e Joshuas është rritur edhe më shumë. Vetëm pjesëmarrja e tij në Madison Square [ ].
  6. Viti të ka nisur në mënyrë më të keqe të mundshme për Prishtinën e Mirel Josës. Pas eliminimit nga Digitalb Kupa dhe humbjes ndaj Flamurtarit në derbi, skuadra kryeqytetase u mposht nga Llapi në supersfidën e javës së të të Ipko Superligës së Kosovës .
  7. Rikthimi i Neymarit në Barcelonë me sa duket s’do të ndodhë pasi bisedimet midis klubeve kanë përfunduar sot. Kjo sipas Mundo Deportivos, të cilët raportojnë se Barcelona janë tërhequr nga gara për reprezentuesin brazilian, transmeton Indeksonline. Kërkesat e PSG-së për Neymarin thuhet të kenë përfshirë Dembelen, Rakitiq dhe Todibo plus një shumë të majme parash.
  8. Një sherr brenda familjes ka ndodhur mbrëmë në Rahovec. Aty ka ndodhur një rrahje masive nga e cila nuk janë kursyer as gratë. 15 persona të së njëjtës familje janë përfshirë në rrahje prej tyre tre të lënduar, të cilat janë ndalur për trajtim në spitalin e Gjakovës e gjashtë të tjerë janë ndaluar në [ ].
  9. Interpretimi dhe lidhja midis dhimbjes në zona të caktuara dhe emocioneve negative. • Linku i lajmit u kopjua. Linku i lajmit u kopjua. Ndërsa përjetojmë apo kalojmë përmes situatave e gjendjeve të caktuara, truri ynë sinjalizon trupin tonë, duke shkaktuar ndryshime fiziologjike që jo gjithmonë “vihen re.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *